Geoblog.pl    shangrila    Podróże    Droga do Shangri-la    Nasze życzenia

Nasze życzenia

Tajlandia, Hua Hin

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, pragniemy wszem wobec i każdemu z osobna życzyć przepięknych Świąt, suto zastawionego stołu i całej góry prezentów pod choinką!

Banalne? Może i banalne, ale dla nas chwilowo nieosiągalne… Prosimy, doceńcie więc pierniczki, pirogi z kapustą, kompot z suszu czy sernik! Bo „u nas” w Tajlandii, jak to śpiewał Gintrowski „nie będzie grzybów w świątecznym barszczu (…) nie będzie klusek z makiem i kutii, będzie chleb i herbata.” Nie, nie narzekamy ale w te dni z nostalgią wspominamy nasze tradycyjne świąteczne potrawy.

A na Nowy Rok życzymy Wam przede wszystkim niewyczerpanej energii do realizowania własnych marzeń i odwagi do podążania swoją drogą. Życzymy wewnętrznego spokoju i poukładania spraw wszelkich. A na koniec 2012 roku niech każda i każdy z Was powie: to był świetny czas, niech takie i jeszcze lepsze będą kolejne lata!

To są nasze życzenia dla Was. A nasze życzenia dla nas poleciały w liście do Świętego Mikołaja (w galerii).

Geoblog
Geoblog - 2011-12-23 17:26
Wszystkiego dobrego dla Was, Wesołych Świąt i powodzenia w podróży! :)

zula - 2011-12-23 17:42
Bardzo dziękuję za życzenia ! :)
Życzę Wam zdrowia i radości...oraz pierogów z kapustą i sernika lecz za rok ! .
Niech Wasza droga będzie szczęśliwa ,
Życzę abyście zdobyli tytuł : Blog Roku 2011 w kategorii podróże !!!,
Życzę samych sukcesów , pozdrawiam

BoRa
BoRa - 2012-01-15 22:09
Czyli jeśli wygracie laptopa w konkursie Blog Roku ( czego oczywiście Wam życzę) to będzie na św Mikołaja?

shangrila
shangrila - 2012-01-16 06:40