Geoblog.pl    shangrila    Podróże    Droga do Shangri-la    Blog Roku 2011

Blog Roku 2011

Malezja
Malezja, George Town

Słuchajcie, słuchajcie!

Poprosiliśmy Św. Mikołaja o komputer, ale coś ani Mikołaja, ani komputera jak do tej pory nie widać. Postanowiliśmy mu pomóc i zgłosiliśmy naszego skromnego bloga do konkursu “Blog Roku 2011″ (nagrody są również komputerowe ;)

Jeżeli ktoś z Was lubi to co robimy, jak piszemy i fotografujemy, może (ale tylko jak chce!) to okazać głosując na naszą “Drogę do Shangri-la”: http://www.blogroku.pl/kategorie/droga-do-shangri-la,gwi1d,blog.html.

Wczoraj rozpoczęło się głosowanie! Głosuje się poprzez wysłanie smsa o treści: D00009 na numer: 7122.

Rozstrzygnięcie konkursu w Walentynki (ale romantika), a gala z nagrodami dwa dni później, czyli w URODZINY OLI! :)

zula - 2012-01-13 15:53
Wasz blog jest wspaniały - oczywiście jestem za KOMPUTEREM !!! :) , powodzenia

zula - 2012-01-19 20:35
Już wiadomo - II Etap konkursu zakończony - o BLOG BLOGIERÓW trzeba będzie ponownie zawalczyć za ROK .
Wiem ,że wygracie ! Blog Wasz jest fantastyczny !! .
Szczęśliwej drogi , serdecznie pozdrawiam
Małgorzata

Św.Mikołaj coś chyba zasypany w śniegu??:)

shangrila
shangrila - 2012-01-24 02:51
Dziękujemy za każde miłe słowo i kibicowanie! Nam i tak jest miło, że aż tyle głosów dostaliśmy. Dla nas to już nagroda!

shangrila
Oli i Łukasza podróż wokół Azji