Geoblog.pl    shangrila    Podróże    Droga do Shangri-la    Pół roku za nami, konkurs przed Wami!

Pół roku za nami, konkurs przed Wami!

Nepal
Nepal, Jomosom

Niedawno minęło dokładnie pół roku odkąd jesteśmy w podróży. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym pierwszym blogowym konkursie z nagrodami! Do wygrania kalendarze z Nepalu na rok 2012! Pierwsza nagroda to kalendarz większy – Nepal: góry i świątynie, druga nagroda to kalendarz mniejszy, stojący, biurkowo-stolikowy.

Zasady konkursu są bardzo proste. Należy:

- na swojej stronie internetowej, blogu lub w profilu facebookowym wstawić link do naszego bloga wraz z komentarzem,

- poinformować nas o tym, pisząc maila na adres: shangri[at]shangri-la.pl, koniecznie z linkiem do napisanego komentarza i wstawionego linka,

- czekać na rozwiązanie konkursu, które nastąpi po naszym powrocie z trekingu wokół Annapurny!

Zwycięzcy konkursu wyłonieni zostaną wśród nadesłanych zgłoszeń w drodze losowania.

Do dzieła! Nagrody czekają:)

zula - 2011-05-15 10:32
super pomysł ! no to do dzieła

Geoblog
Geoblog - 2011-05-16 13:16
Geoblog już dawno wstawił zajawkę Waszego bloga do naszej sekcji "polecamy" :)
Tylko nie wiem, czy liczy się system rotacyjny ;)

shangrila
shangrila - 2011-05-16 13:48
O rety! Tego nie przewidzieliśmy! No dobra, słowo się rzekło, tylko jak podzielić jeden kalendarz na cała redakcję? Chociaż jeśli nie jest bardzo duża...

Geoblog
Geoblog - 2011-05-19 14:22
Redakcja nie jest duża, jakoś sobie poradzimy w przypadku ewentualnej wygranej ;)

shangrila
Oli i Łukasza podróż wokół Azji